Kontakt: +355 67 60 60 891
 • Sete Makeupi ne ULJE
 • Produktet UMF -40% ULJE
 • Home
 • Set organik për kujdesin e të gjitha llojeve të lëkurës+DHURATE larës
Set organik për kujdesin e të gjitha llojeve të lëkurës+DHURATE larës

Set organik për kujdesin e të gjitha llojeve të lëkurës+DHURATE larës

Lek 9,900.00 Lek 7,500.00
  PERSHKRIMI

  Set BIO për kujdesin dhe trajtimin e fytyrës nga linja ITALIANE ETEREA.Ky set vjen si asnjë herë tjetër edhe me një dhuratë.
  Bli setin dhe përfito dhuratë larësin e fytyrës me bazë qumështi me vlerë 2400 LEKE! 😍😍

  Acid Hialuronik:

  Serum fytyre eliksir eksluziv

  • Rigjeneron dhe zbut lëkurën
  • Efekt tërheqës dhe super hidratues
  • Rrit plasticitetin e indeve
  • Vepron kundër inflamacioneve
  • Formula e pasur me ekstrakte organike të mjedrës, boronicës etj.
  • Stimulon qelizat e kolagjenit 

   

  Krem Anti-Age

  • Stimulon rigjenerimin e qelizave
  • Rrit prodhimin e kolagjenit dhe elastinës
  • Me përbërës vajërat cilësorë organikë të farave të rrushit, arganit etj
  • Ushqen thellësisht lëkurën
  • I jep tonalitet dhe elasticitet
  • Përmban Acid Hialuronik dhe ekstrakte organike të kivit dhe trëndafilit
  • Lëkura do duket më e shndritshme dhe e rinuar.

   

  LARES BIOSNAIL:

  Ideal për cdo lloj lëkure. Ky lloj larësi kremoz me qumësht pastron në mënyre perfekte cdo papastërti dhe makeup, duke ruajtur balancën natyrale të lëkurës. Jargët e kërmillit dhe ingredientët  esenciale nga qumështi, janë të njohur për vetitë ushqyese,hidratuese dhe elastike duke lënë lekurën e paster ,me shkëlqim dhe duke i dhënë një ndjesi freskie.

  Është e pasur në përmbajtje, me Active Water nga jargët e kërmillit, me vaj ulliri nga Duchy, lëng molle nga malet Sibillini dhe ekstrakte organike Melissa. Ritual që e bën lëkurën të shkëlqejë dhe të duket e  re duke nxitur ripërteritjen e qelizave.


  Produkte te ngjashme

  Kthehu ne fillim