Kontakt: +355 67 60 60 891
 • Sete Makeupi ne ULJE
 • Produktet UMF -40% ULJE
 • Home
 • Set BIO për flokë me zbokth+DHURATE Vaj Tea Tree
Set BIO për flokë me zbokth+DHURATE Vaj Tea Tree

Set BIO për flokë me zbokth+DHURATE Vaj Tea Tree

Lek 3,000.00
  PERSHKRIMI

  Set BIO për trajtimin dhe kujdesin e flokëve me zbokth  nga linja ITALIANE ETEREA.Ky set vjen si asnjë herë tjetër edhe me një dhuratë.
  Bli setin dhe përfito DHURATE vajin e Tea Tree me vlerë 1900 LEKE! 😍😍

  Shampo për zbokth

  • Trajtim intensiv për të pastruar flokët e yndyrshëm
  • Kundërvepron  në mënyrë aktive ndaj zbokthit
  • Rregullon aktivitetin e gjendrave dhjamore të shtresës sipërfaqësore të lëkurës
  • Hidraton deri në thellësi
  • Kundërvepron ndaj irritimeve dhe kruajtjeve
  • Për flokë të shëndetshëm dhe të shndritshëm

  Serum për flokët

  • Serum inovativ për flokët
  • I përshtatshëm për çdo lloj floku
  • Volumizon,ushqen dhe riparon flokët e dobët
  • Hidraton dhe forcon flokun
  • Përqindja e lartë e acidit hialuronik  dhe esktraktet biologjike të mjedrës dhe Rosehip hidratojne dhe i japin shkëlqim flokëve.

  Vaj Esencial i Pemës Së Çajit nga ETEREA -DHURATE

  Nxjerrë nga distilimi i gjetheve të pemës Melaleuca Alternifolia

  •  Përfaqëson një nga antitrupat më të fuqishëm
  •  Veprim efektiv të dermo-pastrimit dhe qetësues në trajtimin e problemeve të  lëkurës 
  • Përdoret kundër kërpudhave të lëkurës dhe infeksioneve kërpudhore të thonjve
  • Përdorimi i tij në trajtimin e infeksioneve gjenitale dhe të lëkurës të llojeve të ndryshme ka rezultuar veçanërisht i efektshëm

   


  Kthehu ne fillim