Kontakt: +355 67 60 60 891
 • Sete Makeupi ne ULJE
 • Produktet UMF -40% ULJE
 • Home
 • Set organik për fytyrën+DHURATE gjalpë shea
Set organik për fytyrën+DHURATE gjalpë shea

Set organik për fytyrën+DHURATE gjalpë shea

Lek 8,200.00
  PERSHKRIMI

  Set BIO për kujdesin dhe trajtimin e fytyrës nga linja ITALIANE ETEREA.Ky set vjen si asnjë herë tjetër edhe me një dhuratë.
  Bli setin dhe përfito dhuratë gjalpin SHEA me vlerë 2500 LEKE! 😍😍

  LUX - Pastrues me shkumë për fytyrën 

  Shkumë pastruese e lehtë për fytyrën me veprim antibakterial dhe detoksifikues, pastron butësisht çdo papastërti me veprim zbutës. Ginger, Liquorice dhe Red Vine, kanë efekt anti-inflamator dhe antioksidant, rigjenerojnë qelizat, qetësojnë irritimet dhe ulin prodhimin e sebumit.

  LUX - Hidratues Lëkure

  • Përgatit lëkurën për trajtime bukurie, duke theksuar efektet e tyre
  • Ideale për të gjitha llojet e lëkurës
  • E bën lëkurën më të hidratuar, të butë dhe të shëndetshme
  • Është e formuluar me ingredientë  biologjikë zbutës dhe pastrues
  • Vitamina C i jep lëkurës efekt ndriçues të menjëhershëm.

  Fondatinë e lëngshme mat-ETEREA

  • Trajtim inovativ i make up-it për lëkurën normale dhe të yndyrshme
  • I jep  lëkurës tuaj një hije të ngrohtë dhe shkëlqim të lehtë 
  • Siguron një mbulim të lartë dhe natyralitet me  efekt mat
  • Formula e fondatinës   është  e pasur me ekstrakte biologjike me funksione anti-oksiduese  GJALPI SHEA:

  • Funksionet e tij fantastike ushqyese, kuruese dhe mbrojtëse.
  • E bën lëkurën më elastike
  • Përmban Vitaminë E dhe kristalinë me fuqi të lartë antioksiduese
  • Veçanërisht i përshtatshëm për lëkurë të thatë dhe me ekzemë
  • I përshtatshëm për lëkurën delikate të fëmijëve dhe grave shtatzëna
  • Anti-inflamator i fuqishëm
  • Lehtëson të djegurën nga dielli dhe skuqjen
  • Rigjeneron, ushqen flokët dhe është tepër efikas n.q.s.keni zbokth  Produkte te ngjashme

  Kthehu ne fillim