Kontakt: +355 67 60 60 891
 • Sete Makeupi ne ULJE
 • Produktet UMF -40% ULJE
 • Home
 • Set anti-ndotje, trajtim inovativ mbrojtës i fytyrës
Set anti-ndotje, trajtim inovativ mbrojtës i fytyrës

Set anti-ndotje, trajtim inovativ mbrojtës i fytyrës

Lek 10,300.00 Lek 7,725.00
  PERSHKRIMI

  Serum kundër ndotjes +Serum Antiox i përqëndruar

  Ky set është dizenjuar për të vepruar:

  • kundër rrudhave të fuqishme,duke rigjeneruar elasticitetin e lëkurës .Formulë ekskluzive me veprim antioksidant të fortë.
  • anti-ndotjes, ky serum është një trajtim inovativ mbrojtës i fytyrës,nga agjentët agresivë si dhe nga ndotja e ambientit, duke ruajtur shkëlqimin natyral të lëkurës.

  Produkte te ngjashme

  Kthehu ne fillim