Set pudër kremoze+3 lapsa për buzët Dhuratë

  Set pudër kremoze+3 lapsa për buzët Dhuratë

  Lek 999.00 Lek 1,900.00
   PERSHKRIMI

   Modastika vjen me super oferta këtë fundvit!

   Pudër Kremoze - Gizzene

   Pudra kremoze është një zgjedhje e mirë për lëkurë të thatë ose të maturuar.Siguron një mbulim mesatar dhe të plotë duke ndihmuar lëkurën të duket e butë dhe e mëndafshtë. Kjo fondatinë krem nga Gizzene Paris jep një përfundim natyral sapo aplikohet,është perfekte për përdorim të përditshëm dhe një pamje të kuruar.

   3 x Laps Buzësh-GIZZENE

   Një laps buzësh i dizenjuar për të nxjerrë në pah konturin e buzëve.
   Theksoni konturin dhe hijen natyrale të buzëve.

   Duke shfaqur një strukturë të butë  ky laps  buzësh mund të aplikohet pa probleme mbi buzët, dhe mbetet njëtrajtësisht i përhapur pas aplikimit.

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim