Set 2+1 FALAS

  Set 2+1 FALAS

  Lek 2,290.00 Lek 3,200.00
  PERSHKRIMI

  Balsam veçanërisht i përshtatshëm për flokë kaçurrelë ose flokë që tentojnë të yndyrosen shpejtë. Formula e saj mbron dhe ushqen pa e rënduar flokun. Të pasura me përbërës bimorë (kuinoa, caji jeshil, altea dhe proteina Mallow) që i bëjnë flokët të butë dhe të lehtë. Nuk permban alergjen.

  Pluhuri Multani Mitti është ideal si një trajtim pastrues i thellë dhe njëkohësisht thith papastërtitë e tepërta. Nxit rritjen e flokëve të fortë dhe të shëndetshëm. Duke pasur parasysh vetitë e saj forcuese dhe vitalizimi, rekomandohet për lëkurat normale dhe te irrituara. E vlefshme si një trajtim pastrues i fytyrës me akne, ekzema dhe pore të bllokuara.

  Shkumë e butë, ideale për stilimin e flokëve kaçurrelë dhe të valëzuar. Efekt natyral dhe i qëndrueshëm, pa ngjitje. Proteinat e sojës dhe përbërësit organikë (orizi, jonxha, lini, meli dhe lajthia) i japin flokëve dritë dhe butësi. Aromë pa alergjen.

   

  REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

  PRODUKTE TE NGJASHME

  Kthehu ne fillim