Serum për heqjen e njollave me 2% Alpha Arbutin 30 ml

  Serum për heqjen e njollave me 2% Alpha Arbutin 30 ml

  Lek 1,000.00
   PERSHKRIMI

   Serumi Thalia alfa arbutin ndihmon në zvogëlimin e shfaqjes së njollave të errëta dhe zbut tonin e lëkurës. Me përdorim të përditshëm, mbron lëkurën tuaj nga efektet e dëmshme të diellit. Serumi Thalia arbutin e bën lëkurën tuaj më të bardhë dhe më të shndritshme me 6 komplekset e tij të ndryshme të ekstrakteve bimore. Ndihmon për të hequr njollat ​​e shtatzënisë, njollat ​​e akneve, njollat ​​e moshës, njollat ​​e diellit.

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim