Serum për shkëlqim e lëkurës dhe zbehje të njollave me 10% vitaminë C - 30 ml

  Serum për shkëlqim e lëkurës dhe zbehje të njollave me 10% vitaminë C - 30 ml

  Lek 1,000.00
   PERSHKRIMI

   Serumi i vitaminës C është një vitaminë që nuk mund të prodhohet nga trupi. Kur aplikohet në mënyrë topike, ndihmon në zbutjen e hiperpigmentimit dhe njollave kafe, duke barazuar tonin e lëkurës dhe ndriçimin e lëkurës. Vitamina C, një antioksidant i fuqishëm, mbron lëkurën nga dëmtimi i radikalëve të lirë të shkaktuar nga rrezet UV. Serumi Thalia Vitamin C Ju ndihmon të keni një lëkurë të shëndetshme, të shndritshme dhe rrezatuese.

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim