Kontakt: +355 67 60 60 891
 • Sete Makeupi ne ULJE
 • Produktet UMF -40% ULJE
 • Home
 • Serum hidratues për sytë me minerale
Serum hidratues për sytë me minerale

Serum hidratues për sytë me minerale

Lek 3,200.00
  PERSHKRIMI


  Butësisht forcon dhe hidraton  lëkurën .

  • Canola dhe vaji i tërshërës sigurojnë hidratimin perfekt të zonës rreth syve
  • Vaji i ullirit dhe sheas  kanë një konsistencë të lehtë,të përshtatur me zonat e ndjeshme rreth syve
  • I pasur me niacinamide dhe acid folik të cilat rigjenerojnë lëkurën


  I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.


  Produkte te ngjashme

  Kthehu ne fillim