Kontakt: +355 67 60 60 891
 • Sete Makeupi ne ULJE
 • Produktet UMF -40% ULJE
 • Home
 • Serum hidratues intensiv me minerale
Serum hidratues intensiv me minerale

Serum hidratues intensiv me minerale

Lek 4,000.00
  PERSHKRIMI

  • Efekt hidratues dhe  përthithet shpejt nga lëkura
  • Përmban acidi hialuronik, i cili kundërvepron me zonat e thata dhe linjat e rrudhave
  • I pasur me niacinamide (vitaminë B3) që forcon dhe rigjeneron lëkurën
  30ml

  Produkte te ngjashme

  Kthehu ne fillim