Essence me flori me efekt tërheqës dhe shkëlqyes

  Essence me flori me efekt tërheqës dhe shkëlqyes

  Lek 8,000.00
   PERSHKRIMI

   Me veti anti-rrudhë dhe lifting,efekt ndriçues dhe rigjenerues. Duke përdorur një teknikë të gjeneratës së re të quajtur IPSTICK TECHNOLOGY garanton një shpërndarje të plotë të përbërësve aktivë dhe optimizon vetitë dhe efektivitetin e tyre. Përthithet shpejt dhe thellë, duke rritur shkëlqimin e lëkurës, duke zvogëluar dukshmërinë e rrudhave të holla dhe duke njëtrajtësuar ngjyrën e fytyrës.E bën lëkurën të jetë plotësisht e hidratuar, e freskët dhe plot gjallëri.

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim