Kontakt: +355 67 60 60 891
 • Sete Makeupi ne ULJE
 • Produktet UMF -40% ULJE
 • Home
 • BIOSNAIL Serum Fytyre anti-age 90% sekrecion Kërmilli
BIOSNAIL Serum Fytyre anti-age 90% sekrecion Kërmilli
BIOSNAIL Serum Fytyre anti-age 90% sekrecion Kërmilli

BIOSNAIL Serum Fytyre anti-age 90% sekrecion Kërmilli

Lek 4,700.00 Lek 4,200.00
  PERSHKRIMI

  Serumi i bukurise bazuar në jargët e kërmillit, falë ingredientëve të tij natyralë  është ideal për shkëlqimin, hidratimin dhe luftën kundër shenjave të moshës në fytyrë dhe në qafë. Një serum i cmuar që falë të gjithë ingredientëve të tij si : jargë kërmilli (ushqyes), Active Water Burr nga kërmilli (elastik), ujë trëndafili nga Damasku (tonifikues),  Acid Hilauronic (kundër moshës), ekstrakte organik Mallow (zbutes), lëng organik Aloe Vera dhe vaj ulliri (hidratues), tërheqin dhe tonifikojne, zbardhin njollat e vogla në lëkurë dhe e zbusin lëkurën. Përdorimi i  serumit të kombinuar me kremin e fytyrës me sekrecion kërmilli (me përmbajtje 66%) ndihmon fytyrën të duket më e relaksuar dhe eliminon shenjat e lodhjes në fytyrë.


  Produkte te ngjashme

  Kthehu ne fillim