Set Hidratues dhe Rigjenerues Për Fytyrën Me Vaj Kokosi

  Set Hidratues dhe Rigjenerues Për Fytyrën Me Vaj Kokosi

  Lek 1,750.00
   PERSHKRIMI

   Krem Hidratues dhe Rigjenerues me Vaj Kokosi 

   Kremi ushqyes dhe riparues i lëkurës me vaj kokosi Thalia Natural Beauty krijon një ndjesi të butë në lëkurën tuaj falë ekstrakteve intensive të kokosit që përmban. Me vetitë unike hidratuese të vajit të kokosit, lëkura juaj fiton një elasticitet dhe ndihmon në parandalimin e shenjave të plakjes.

   Maskë  me Vaj Kokosi Ekstra i Virgjër 

   Përveç vetive antioksiduese dhe antibakteriale, vaji i kokosit ka mjaft vitamina E, C dhe B6, minerale si hekuri, magnezi, natriumi, kaliumi, një thesar i vërtetë për fytyrën tuaj. Acidi laurik, i cili është gjithashtu në qumështin e gjirit, është një tjetër nga vetitë që e bën vajin e kokosit kaq të vlefshëm. Vaji i kokosit, i cili përthithet shpejt dhe lehtë nga lëkura, ushqen thellësisht, hidraton, kujdeset dhe zbut lëkurën.  Vaji i kokosit është gjithashtu efektiv në shenjat e plakjes. Është ndihmues për rrudhat e fytyrës dhe qafës. 

    Sapun Natyral me Vaj Kokosi 

   Me sapunin natyral, ushqyes dhe riparues me vaj kokosi, lëkura juaj do të marrë frymë  me lehtësi dhe nuk do t'i rezistoni aromës së mrekullueshme, që do t'ju shoqërojë gjatë  gjithë  ditës.

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim