Set Thalia +Krem për Duart me Vaj Kokosi Dhuratë

  Set Thalia +Krem për Duart me Vaj Kokosi Dhuratë

  Lek 1,850.00 Lek 2,350.00
   PERSHKRIMI

   Scrub Trupi me Shegë

   Skrab për trupin,Thalia Natural Beauty me ekstrakt shege pastron lëkurën tuaj nga lëkura e vdekur falë ekstraktit të saj intensiv të shegës dhe agjentëve natyralë të marrë nga bërthama e kajsisë. Me vetitë antioksiduese të ekstrakteve të shegës, ndihmon lëkurën tuaj të rinohet. Ai ndihmon në zbutjen e lëkurës dhe rregullon ekuilibrin e hidratimit së lëkurës. Duhet të përmendim gjithashtu se bërthama e kajsisë përmban çdo element që i duhet lëkurës.

   Scrub Fytyre me Verbena 

   Falë mikro grimcave pastruese në formulën e tij, lejon hapjen e poreve të zgjeruara dhe të bllokuara duke pastruar yndyrën dhe papastërtitë që shkaktojnë njolla të zeza. Ndihmon në parandalimin e përsëritjes së pikave të zeza. Ai pastron lëkurën nga yndyra dhe siguron kontroll të shkëlqimit gjatë gjithë ditës. Aroma e freskët që ka relakson lëkurën dhe i jep asaj një pamje të qartë.

   Locion Trupi me Vaj Kokosi 

   Locion trupi ushqyes dhe riparues i vajit të kokosit ka një tipar shumë të lartë, ushqen lëkurën tuaj me përmbajtjen e saj të vajit të kokosit dhe e hidraton atë thellësisht. Falë formulës së saj efektive që nuk lë një ndjesi ngjitëse, ndihmon lëkurën tuaj për të qenë më e butë dhe e hidratuar. 

   Krem për Duart me Vaj Kokosi 

   Ndihmon për të hequr lëkurën e vdekur nga trupi, ajo shëron lëkurën e irrituar dhe lehtëson kruajtjen dhe djegien e shkaktuar nga kafshimet e insekteve dhe mizave. Vaji i kokosit është gjithashtu efektiv në shenjat e plakjes. Gjithashtu synon të forcojë thonjtë tuaj. Ju bën të ndiheni mirë me aromën e saj të shijshme gjatë gjithë ditës.

    

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim