Skrab Pastrues i Skalpit për Flokët me Yndyrë

  Skrab Pastrues i Skalpit për Flokët me Yndyrë

  Lek 1,500.00
   PERSHKRIMI

   Skrab është produkti ideal për lëkurën e kokës me yndyrë dhe zbokth. Pastron thellësisht skalpin e kokës falë veprimit mekanik të mikrogranulave të bërthamës së Kajsisë. Përbërësit aktivë të bimëve organike të nem, hithrës, levandës dhe rozmarinës, mundësojnë balancimin e sebumit ( yndyrës), pastrimin dhe qetësimin. Skrabi heq sebumin  (yndyrën)  e tepërt, qelizat e vdekura dhe zbokthin nga lëkura. Aromë pa alergjen.

   SI PËRDORET:

    Para se të lani flokët me shampo, vendosni sasinë e nevojshme në skalp të lagur dhe masazhojeni me lëvizje rrethore. Lëreni të veprojë për disa minuta.

   * nga bujqësia organike

   ** pa alergjen

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim