Skrub Pastrues për Flokët me Neem

  Skrub Pastrues për Flokët me Neem

  Lek 800.00
   PERSHKRIMI

   Skrub është produkti ideal për lëkurën e kokës me yndyrë dhe zbokth. Pastron thellësisht skalpin e kokës falë veprimit mekanik të mikrogranulave të bërthamës së Kajsisë. Përbërësit aktivë të bimëve organike të nem, hithrës, levandës dhe rozmarinës, mundësojnë balancimin e sebumit  (yndyrës ), pastrimin dhe qetësimin. Skrubi heq yndyrën e tepërt, qelizat e vdekura dhe zbokthin nga lëkura. Nuk përmban alergjen.

    SI PËRDORET:

   Para se të lani flokët me shampo, vendosni sasinë  e nevojshme në skalp të lagur dhe masazhojeni me lëvizje rrethore. Lëreni të veprojë për disa minuta.

    

   * nga bujqësia organike

   ** pa alergjen

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim