Kontakt: +355 67 60 60 891
 • Sete Makeupi ne ULJE
 • Produktet UMF -40% ULJE
 • Home
 • Skrab Trupi Intensiv
Skrab Trupi Intensiv

Skrab Trupi Intensiv

Lek 3,000.00
  PERSHKRIMI

  Trajtim intensiv bukurie

  • pasur me kripën e Detit të Vdekur
  • rbërje e pastër bimore
  • Eleminon qelizat e vdekura
  • Rigjallëron shtresën e lëkurës
  • Kundërvepron me celulitin
  • Kombinim i vajërave esencialë biologjikë të Baobab, avokados, bajames etj

   

  Aplikoni në trup duke kryer masazhe rrethore, në lëkurë të lagur për një pastrim më delikat, në lëkurë të thatë për një efekt ekspresivues më intensiv, duke këmbëngulur në zona veçanërisht të përafërta siç janë bërrylat, thembrat dhe gjunjët.


  Produkte te ngjashme

  Kthehu ne fillim