Sapun Natyral me Ekstrakt Trëndafili

  Sapun Natyral me Ekstrakt Trëndafili

  Lek 350.00
   PERSHKRIMI

   Informacione mbi produktin:

   Sapuni Thalia Natural Rose është një sapun aromatik që mund ta përdorni lehtësisht në fytyrën tuaj me ekstrakte dhe ujë trëndafili. Me rolin e tij si tonik, ju ndihmon të hiqni produktet shtesë në lëkurë. Në këtë mënyrë, lejon që të ruhet ekuilibri i hidratimit së lëkurës. Falë parfumit të veçantë dhe bazës së testuar dermatologjikisht, do të ndjeni që lëkura juaj është më e pastër dhe më e gjallëruar.

    Përdorimi i produktit:

   Pasi të keni larë fytyrën tuaj me shumë shkumë, lëreni atë në formën e një maske për 2-3 minuta, pastaj shpëlajeni me ujë të ngrohtë. Nëse dëshironi ta përdorni gjatë larjes, shkumojeni me ujë dhe aplikojeni në të gjithë trupin tuaj, prisni për pak kohë, pastaj shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

    Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim