Sapuni me Sulfur

  Sapuni me Sulfur

  Lek 300.00
   PERSHKRIMI

   Sapuni me sulfur ndihmon në mbrojtjen e ekuilibrit vajor të lëkurës falë elementëve që përmban. Sapuni i squfurit ndihmon në parandalimin e sebumit të padëshiruar dhe formimin e puçrrave në lëkurë dhe siguron freski.

   Përdorimi:

   Lani lëkurën tuaj me shumë shkumë. Lëreni të veprojë për 2-3 minuta në formën e një maske. Shpëlajeni atë me ujë të ftohtë.

   Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim