Sapuni me Qumësht Dhie

  Sapuni me Qumësht Dhie

  Lek 350.00
   PERSHKRIMI

   A e dini se qumështi më i afërt me qumështin e gjirit është qumështi i dhisë? Një sapun kaq i vlefshëm qumështi për sa i përket proteinave dhe vitaminave.

   Përfitimet e qumështit të dhisë për lëkurën nuk janë të papërfillshme;

   Pastron lëkurën dhe e bën lëkurën të duket më e re dhe e freskët,  gjithashtu parandalon njollat ​​e ndryshme në lëkurë. Sapuni i qumështit të dhisë përmban vitaminën A, fosfor, magnez, selen dhe molekula të vogla vaji.

   Me efektin e tij natyral, produkti lehtëson heqjen e pikave të zeza dhe qelizave të vdekura nga lëkura duke e mbajtur lëkurën tuaj më të re dhe më të butë. Të gjithë anëtarët e familjes mund të përdorin në mënyrë të sigurt sapunin e qumështit të dhisë, i cili tërheq vëmendjen me aromën e tij të veçantë. Do të ndjeni që lëkura juaj është më e pastër falë këtij sapuni të testuar dermatologjikisht.

   Përdorimi:

    Lani fytyrën me sapunin e qumështit të dhisë, lëreni atë në formën e një maske për 2-3 minuta, dhe më pas shpëlajeni me ujë të ftohtë. Nëse dëshironi ta përdorni gjatë larjes, shkumojeni me ujë dhe aplikojeni në të gjithë trupin tuaj, prisni për pak kohë dhe shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

   Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim