Sapun me Jasminë Orientale
Sapun me Jasminë Orientale

  Sapun me Jasminë Orientale

  Lek 800.00
   PERSHKRIMI

   Përzierja e jasemines orientale me kanellën e ëmbël dhe kokosin takohen në sapunin perfekt shkumor dhe natyral.

    

   Përdorimi:

   Lani duart dhe fytyrën me sapunin Thalia Orient.

   Lëreni atë për 2-3 minuta në formën e një maske, pastaj shpërlaje me ujë të ftohtë.

   Nëse dëshironi ta përdorni gjatë larjes, shkumojeni me ujë dhe aplikojeni në të gjithë trupin tuaj. Prisni për një kohë dhe shpërlaje me ujë të ngrohtë.

   Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim