Sapun me Parfum të Përqëndruar Voyage
Sapun me Parfum të Përqëndruar Voyage

  Sapun me Parfum të Përqëndruar Voyage

  Lek 800.00
   PERSHKRIMI

   Sapuni Thalia Voyage, i cili është i domosdoshëm për burrat, ofron një kënaqësi dhe pastërti gjatë dushit me shkumën e saj kremoze të formuar kur bie në kontakt me ujin, si dhe një efekt të fortë parfumi të përzier me aroma, lulesh dhe druri që theksojnë maskulinitetin. 

    

   Përdorimi:

   Lani duart dhe fytyrën me sapunin Thalia Voyage. Lëreni atë për 2-3 minuta në formën e një maske, pastaj shpërlajeni me ujë të ftohtë.

   Nëse dëshironi ta përdorni gjatë larjes, shkumojeni me ujë dhe aplikojeni në të gjithë trupin tuaj. Prisni për një kohë dhe shpërlajeni me ujë të ngrohtë.

   Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim