Sapun me Parfum të Përqëndruar Deep Oud

  Sapun me Parfum të Përqëndruar Deep Oud

  Lek 800.00
   PERSHKRIMI

   Sapuni Thalia Deep Oud, prezantohet me aromat joshëse të limonit të freskët dhe livandës. Patchouli dhe myshku i fortë ofron që ju të mund të shijoni një banjë të plotë.

    

    Përdorimi: 

   Lani duart dhe fytyrën me sapunin Thalia Deep Oud. Lëreni atë për 2-3 minuta në formën e një maske, pastaj shpërlajeni me ujë të ftohtë.

   Nëse dëshironi ta përdorni gjatë larjes, shkumojeni me ujë dhe aplikojeni në të gjithë trupin tuaj. Prisni për një kohë dhe shpërlajeni me ujë të ngrohtë.

   Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim