Sapun me Parfum të Përqendruar Crystal

  Sapun me Parfum të Përqendruar Crystal

  Lek 2,500.00
   PERSHKRIMI

   Sapuni Crystal prezantohet me shkumën e tij të bollshme dhe notat joshëse të shegës, duke u krijuar me lule lotusi, bozhure, mjedre dhe manjolie. Krijon një magji të ndezur intensive me myshkun, acaju dhe qelibar duke ledhatuar lëkurën tuaj.

    Përdorimi:

   Lani duart dhe fytyrën me sapunin Thalia Crystal. Lëreni atë për 2-3 minuta në formën e një maske, pastaj shpërlajeni me ujë të ftohtë.

   Nëse dëshironi ta përdorni gjatë larjes, shkumojeni me ujë dhe aplikojeni në të gjithë trupin tuaj. Prisni për një kohë dhe shpërlajeni me ujë të ngrohtë.

   Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim