Sapun me Parfum të Përqëndruar X-Lite
Sapun me Parfum të Përqëndruar X-Lite

  Sapun me Parfum të Përqëndruar X-Lite

  Lek 800.00
   PERSHKRIMI

   Sapuni Thalia X-Lite ofron një formë moderne, klasike dhe të sofistikuar të pasionit. I përzier me nota thelbësore me lule dhe myshk, sapuni ynë mbështjell lëkurën tuaj me freskinë e natyrës. Ju do të ndjeni efektin e lehtë dhe freskues të gjetheve të limonit dhe jargavanit në lëkurën tuaj gjatë gjithë ditës.

   Përdorimi:

    Lani duart dhe fytyrën me sapunin Thalia X-Lite. Lëreni atë për 2-3 minuta në formën e një maske, pastaj shpërlajeni me ujë të ftohtë.

   Nëse dëshironi ta përdorni gjatë larjes, shkumojeni me ujë dhe aplikojeni në të gjithë trupin tuaj. Prisni për një kohë dhe shpërlajeni me ujë të ngrohtë.

    Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim