Sapun Papaja

  Sapun Papaja

  Lek 200.00
   PERSHKRIMI

   Papaja është padyshim një ndihmues shumë i rëndësishëm në krijimin e një lëkure të shëndetshme dhe plot shkëlqim!

   Papaja ka një strukturë që freskon lëkurën, heq qelizat e vdekura, minimizon aknet, qetëson djegiet dhe infeksionet e lëkurës, heq njollat dhe zvogëlon shenjat e plakjes.

   Nga ana tjetër, përshpejton rritjen e flokëve, ushqen rrënjën e tyre, eliminon zbokthin, rigjallëron, zbut dhe hidraton flokët.

   Të gjithë anëtarët e familjes mund të përdorin me siguri Sapun Thalia Natural Beauty Papaya Macarons, i cili do t'ju bëjë të ndiheni të relaksuar me aromën e tij fantastike. Ju do të ndjeni që lëkura juaj është më e pastër falë këtij sapuni të testuar dermatologjikisht.

   Përdorimi: 

   Lani fytyrën duke e  shkumuar me sapunin Thalia Natural Beauty Papaya Macarons, lëreni në formën e një maske për 2-3 , dhe më pas shpëlajeni me ujë të ftohtë.

   Nëse dëshironi ta përdorni gjatë dushit, shkumojeni me ujë dhe aplikojeni në të gjithë trupin dhe flokët. Prisni për një kohë dhe shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

   Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim