Sapun Natyral Marshmallow

  Sapun Natyral Marshmallow

  Lek 350.00
   PERSHKRIMI

   Informacione mbi produktin:

   Seria Marshmallow e Micellar Thalia Natural Beauty, ofron një nivel tjetër pastrimi për lëkurën. Sapuni, një nga produktet e kësaj serie speciale, pastron lëkurën e ndjeshme pa e dëmtuar me përbërësit natyralë dhe hidratues, parandalon atë nga tharja dhe mbron lëkurën duke vepruar si një barrierë. Ky sapun i shkëlqyer për fytyrën dhe për larjen, ndihmon në parandalimin e rritjes së yndyrës falë ekstrakteve intensivë të luleve marshmallow.

   Sapuni natyral Thalia Marshmallow Micellar mund të përdoret për kujdesin e fytyrës dhe trupit.

    Përdorimi:

   Lani fytyrën me sapunin natyral Thalia Marshmallow Micellar. Lëreni të qëndrojeë për 2-3 minuta në formën e një maske. Shpëlajeni fytyrën me ujë të ftohtë. Nëse dëshironi ta përdorni gjatë larjes, shkumojeni me ujë dhe aplikojeni në të gjithë trupin tuaj. Pasi të keni pritur për pak kohë, shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

   Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim