Sapun Natyral me Ekstrakt Shege

  Sapun Natyral me Ekstrakt Shege

  Lek 350.00
   PERSHKRIMI

   Sapuni natyral me ekstrakt të shegës, i cili është i pasur me shegë të marrë posaçërisht në laborator. Sapuni i Shegës mbron lëkurën nga radikalet e lira, e bën strukturën e lëkurës të duket më e ndritshme dhe më elastike dhe është efektive në heqjen e rrudhave.

   Përdorimi i produktit

   Pasi të keni larë lëkurën tuaj me shumë shkumë, lëreni si maskë për 2-3 minuta, më pas shpëlajeni me ujë të ftohtë. Ekstrakti i shegës është një burim i fuqishëm i vitaminës C, vitaminave B1 dhe B2. Për këtë arsye, ai ka veti antioksiduese dhe 'anti-plakje'. Falë parfumit të veçantë dhe bazës së sapunit të testuar dermatologjikisht, do të ndjeni se lëkura juaj është më e pastër. Është një produkt miqësor ndaj lëkurës me formulën e tij kaustike dhe pa paraben.

   - Nuk përmban paraben. 

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim