Sapun me Gjalp Vanilje

  Sapun me Gjalp Vanilje

  Lek 350.00
   PERSHKRIMI

   Informacione mbi produktin:

   Falë gjalpit të vaniljes, krijon një ndjesi të butë në lëkurë duke lenë pas nje hidratim maksimal. Në këtë mënyrë lëkura fiton elasticitet dhe ndihmon në parandalimin e shenjave të plakjes.

   Përdorimi i produktit:

   Pasi të keni larë fytyrën me shumë shkumë, lini atë në formën e një maske për 2-3 minuta, dhe më pas shpëlajeni fytyrën me ujë të ftohtë.

   Nëse dëshironi ta përdorni gjatë larjes, shkumojeni dhe aplikojeni në të gjithë trupin tuaj, prisni pak, pastaj shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

   Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim