Sapun me Ekstrakt Dafine

  Sapun me Ekstrakt Dafine

  Lek 350.00
   PERSHKRIMI

   Lëreni lëkurën dhe flokët të relaksohen dhe të shkëlqejnë me sapunin e dafinës Thalia Natural Beauty!

   Informacione mbi produktin: 

   Vaji i defnes ka një efekt shumë të fortë si në lëkurë ashtu edhe në flokë. Vaji i dafinës hidraton lëkurën dhe hap poret. Kur aplikohet, i jep një ndjenjë të mrekullueshme rehatie lëkurës dhe relakson muskujt. Përveç kësaj, është i mirë ndaj sëmundjeve të lëkurës të tilla si kërpudhat, ekzemat, psoriaza dhe skuqjet. Vaji i dafinës gjithashtu ushqen dhe forcon flokët, zbut dhe jep shkëlqim, zvogëlon rënien e zbokthit.

   Sapuni Laurel i ofron të gjitha këto përfitime falë vajit të dafinës dhe ekstrakteve të dafinës, largon thatësinë dhe tensionin e lëkurës për një kohë të shkurtër. Ndihmon lëkurën tuaj të qetësohet dhe të freskohet. Kujdeset thellësisht për flokët dhe skalpin tuaj. Të gjithë anëtarët e familjes mund të përdorin me siguri 100% natyral Thalia Natural Beauty Daphne Soap, i cili tërheq vëmendjen me aromën e tij. Ju do të ndjeni që lëkura juaj është më e pastër falë këtij sapuni të testuar dermatologjikisht.

   Përdorimi:

   Lani fytyrën tuaj me sapunin e Dafinës, lini atë në formën e një maske për 2-3 minuta, dhe më pas shpëlajeni me ujë të ftohtë. Nëse dëshironi ta përdorni gjatë dushit, shkumojeni me ujë dhe aplikojeni në të gjithë trupin tuaj, prisni pak dhe shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

   Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim