Sapun Jojoba

  Sapun Jojoba

  Lek 300.00
   PERSHKRIMI
   Sapuni Thalia Natural Jojoba është një sapun për lëkurën që mund ta përdorni me siguri falë strukturës së butë dhe aromës së shkëlqyeshme që ka. Vaji i jojobës, i cili është i pasur me vitaminë E dhe merret nga farat e bimës organike të jojobës, i jep lëkurës një butësi të përsosur. Në këtë mënyrë, Thalia Natural Jojoba Soap ndihmon në kujdesin e flokëve, ul formacionet e padëshiruara në lëkurë dhe zvogëlon pamjen e padëshiruar të lëkurës të shkaktuar nga faktorë të mjedisit. Falë parfumit të veçantë dhe faktit që është i testuar dermatologjikisht, do të ndjeni që lëkura juaj është më e pastër.

    

   Përdorimi:

   Lani lëkurën tuaj me shumë shkumë.

   Lëreni për 2-3 minuta në formën e një maske.

   Shpëlajeni atë me ujë të ftohtë.

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim