Sapun me Ekstrakt të Hithrës

  Sapun me Ekstrakt të Hithrës

  Lek 300.00
   PERSHKRIMI

   Sapuni Natyror Thalia me përbërje hithre do t’i ndihmojë flokët tuaj të duken më të shëndetshëm dhe më të fortë falë ekstraktit të saj bimore. Do të ndjeni se lëkura juaj është më e pastruar dhe e butë falë përbërësve të saj natyralë.

    Përdorimi:

   Lani lëkurën tuaj me shumë shkumë.

   Lëreni të veprojë për 2-3 minuta në formën e një maske.

   Shpëlajeni atë me ujë të ftohtë.

   Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim