Roller për aplikimin e kremit të syve

  Roller për aplikimin e kremit të syve

  Lek 1,600.00
   PERSHKRIMI

   Duke përdorur roller-in,bëjmë lëvizje lart e poshtë në zonën e qeskave të syrit për të përhapur kremin në mënyrë perfekte dhe për të nxitur lëvizjen e gjakut duke përmirësuar lëkurën.

   Ideal për

   • luftën kundër rrudhave
   • trajtimin e qeskave poshtë syve
   • masazhimin,freskinë dhe rigjallërimin e lëkurës.


   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim