Rise and Shine( CC cream + highlighter pluhur )

  Rise and Shine( CC cream + highlighter pluhur )

  Lek 1,590.00 Lek 3,100.00
   PERSHKRIMI

   CC cream-I lehtë, formulë hidratuese, zvogëlon shfaqjen e linjave të imëta dhe përzihet pa mundim për një mbulim natyral dhe të zgjatur.

   Formula jonë  e  Minerale Blush ofron pigmentim të lartë dhe aplikim të butë e të lehtë. Pluhuri i imët krijon një shtresë të hollë, të butë me ngjyra transparente për t’i dhënë faqeve tuaja një shkëlqim të butë natyral.

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim