Rise and Shine( CC cream+ blush )

  Rise and Shine( CC cream+ blush )

  Lek 1,490.00 Lek 2,600.00
   PERSHKRIMI

   Hidratoni dhe përsosni  lëkurën tuaj me  kremin  CC.I lehtë, formulë hidratuese, zvogëlon shfaqjen e linjave të imëta dhe përzihet pa mundim për një mbulim natyral dhe të zgjatur.

   Formula e lehtë e blushi-it rrëshqet mbi lëkurë për të arritur një ngjyrë të ndritshme që ndërtohet lehtë, shtresë pas shtrese, pa mbulim të rëndë. Kjo skuqje natyrale e tejdukshme  jep efekt vizual për mollëza më të mëdha,me ngjyra natyrale dhe rrezatuese.

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim