Rise and Shine( BB cream + Xhel per pastrim )

  Rise and Shine( BB cream + Xhel per pastrim )

  Lek 1,590.00 Lek 2,800.00
   PERSHKRIMI

   Fshihni, hidratoni dhe përsosni lëkurën tuaj me këtë krem BB  shumëfunksional . Formula e lehtë minimizon linjat e shkëlqyera dhe siguron një ngjyrim natyral të zgjatur për një mbulim perfekt.

   Xhel për pastrimin e makeup-it  pastron të gjithë makeup-in, përfshirë edhe  produktet e papërshkueshëm nga uji. Pastron fytyrën  plotësisht, duke e  lënë të pastruar dhe pa yndyrë . 

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim