Rise and Shine( BB cream+Spray fiksues per make up )

  Rise and Shine( BB cream+Spray fiksues per make up )

  Lek 1,590.00 Lek 2,600.00
   PERSHKRIMI

   Fshihni, hidratoni dhe përsosni lëkurën tuaj me këtë krem BB  shumëfunksional . Formula e lehtë minimizon linjat e shkëlqyera dhe siguron një ngjyrim natyral të zgjatur për një mbulim perfekt.

   Spray Fiksues për makeup, me përfundim natyral.
   Fomula efikase mundëson jetëgjatësi të makeupit tuaj dhe nuk e lejon ate të përthahet, yndyroset apo te bjerë gjate ditës. 

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim