Rimel Silfr Black-IDUN Minerals

  Rimel Silfr Black-IDUN Minerals

  Lek 3,700.00
   PERSHKRIMI

   Rimel i zi ,posaçërisht  për qerpikë më të gjatë.

   Silfr ju siguron qerpikë të ndarë nga njëri-tjetri, si dhe përmban një peptid që jep iluzionin e qerpikëve më të gjatë kur aplikohet.

   Përmban minerale shumë të pastra të cilat i japin një ngjyrë të fortë.

   Silfr Black është 100% vegan dhe i testuar oftalmologjikisht.

   Projektuar posaçerisht  për t'iu përshtatur  syve të ndjeshëm dhe personave që përdorin lente.

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim