Rimel Eir -IDUN Minerals

  Rimel Eir -IDUN Minerals

  Lek 3,700.00
   PERSHKRIMI

   -Volum i menjëhershëm

   -100% vegan

   -Rezultati :Qerpikë me formë dhe të ndarë në mënyrë perfekte

   Projektuar posaçerisht  për t'iu përshtatur  syve të ndjeshëm dhe personave që përdorin lente.

    

    

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim