Kontakt: +355 67 60 60 891
 • Sete Makeupi ne ULJE
 • Produktet UMF -40% ULJE
 • Home
 • Rimel Liv | All-in-one(limited edition)-IDUN Minerals
Rimel Liv | All-in-one(limited edition)-IDUN Minerals

Rimel Liv | All-in-one(limited edition)-IDUN Minerals

Lek 3,700.00
  PERSHKRIMI

  Volum,gjatësi dhe qerpikë të kthyer !

  Liv  me efekt shumëdimensional ju jep një  formë të pabesueshme qerpikëve, me vetëm disa lyerje. Formula kremoze dhe vegane siguron një rezultat intensiv, voluminoz të qerpikëve që zgjat gjithë ditën.

  Liv është i pasur me vaj jojoba i cili forcon dhe hidraton ndërsa është i pasur me  pigmente minerale shumë të pastra të cilat i japin një ngjyrë intensive.

  Rimel Liv është 100% vegan dhe i testuar oftalmologjikisht.

  Projektuar posaçerisht  për t'iu përshtatur të syve të ndjeshëm dhe personave që mbajnë lente.

   


  Produkte te ngjashme

  Kthehu ne fillim