Rimel Eir Waterproof -IDUN Minerals

  Rimel Eir Waterproof -IDUN Minerals

  Lek 3,700.00
   PERSHKRIMI

    

   -U jep volum qerpikëve

   -I zgjat dhe nuk i ngjit qerpikët

   -I papërshkueshëm nga uji deri në 38 ° C 

   Përmban minerale shumë të pastra të cilat i japin një ngjyrë të fortë.

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim