Rimel All In One + Penel Matte&Black DHURATË

  Rimel All In One + Penel Matte&Black DHURATË

  Lek 999.00 Lek 1,600.00
   PERSHKRIMI

   ALL IN ONE GIZZENE 

   Një rimel që zgjat ,volumizon dhe ndan qerpikët  për një pamje sa më natyrale. Ky rimel ju mundëson të realizoni qerpikët që keni ëndërruar! Furça e krijuar posaçërisht për të formësuar qerpikët që nga rrënja, duke rritur gjatësinë dhe vëllimin deri në majë. Posaçërisht për sy sensitivë.

   Penel Matte&Black DHURATË

   Eyeliner i lëngshëm që jep një përfundim ultra-mat .
   Realizoni  formën e syrit që keni dëshiruar. Formula super inovative e eyeliner-it tonë e  papërshkueshme nga uji dhe me qëndrueshmëri të lartë

    

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim