Shampo me Refleks Kafe

  Shampo me Refleks Kafe

  Lek 1,300.00
   PERSHKRIMI

   Shampo specifike për të rigjeneruar dhe ruajtur tonin e flokëve kafe, në sajë të lëvores së Arrës dhe Indigofera. Mban rezultatin e marrë me ngjyra natyrale për më gjatë. Me ekstrakte organike të tërshërës, karrotës dhe të orizit , pastron butësisht, duke i lënë flokët jetikë dhe me shkëlqim. Pa alergjen.

   SI PËRDORET:

   Aplikojeni duke masazhuar shampon në lëkurën e kokës dhe flokët e lagur. Lëreni të veprojë për disa minuta para se ta shpëlani.

   * nga bujqësia organike

   ** pa alergjen


   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim