Qumësht për Trupin, me Tërshërë dhe Kastravec

  Qumësht për Trupin, me Tërshërë dhe Kastravec

  Lek 1,200.00
   PERSHKRIMI

   Qumështi i trupit ideal për lëkurë normale dhe të kombinuar. Ekstraktet ujore të Tërshërës dhe Kastravecit e lënë lëkurën të hidratuar dhe të tonifikuar. Falë pranisë së përbërësve të bimëve nga bujqësia organike (Shelg i Bardhë dhe vaj luledielli) lëkura do të jetë e butë dhe e freskët. Ka një strukturë të lëngshme dhe përthithet shpejt pa yndyrosje. Aromë pa alergjen.

    SI PËRDORET:

   Vendosni sasinë e nevojshme në lëkurë dhe masazhojeni derisa të përthithet plotësisht.

   ** nga bujqësia organike

   ** pa alergjen

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim