Kontakt: +355 67 60 60 891
 • Sete Makeupi ne ULJE
 • Produktet UMF -40% ULJE
 • Home
 • Pudër Pluhur -IDUN Minerals
Pudër Pluhur -IDUN Minerals
Pudër Pluhur -IDUN Minerals
Pudër Pluhur -IDUN Minerals
Pudër Pluhur -IDUN Minerals
Pudër Pluhur -IDUN Minerals

Pudër Pluhur -IDUN Minerals

Lek 3,700.00
  PERSHKRIMI

  Pudra puhur shërben për të fiksuar  fondatinën  tuaj pas aplikimit . Përbëhet nga minerale të shtypura dhe shumë të pastra dhe jep një rezultat  velvet  me  efekt mat.

  Përdoret  për të realizuar më mirë mbulimin e fondatinës  tuaj. Paketimit fleksibël i shtohet  një pasqyrë e  integruar e cila e bën atë të përsosur për ta përdorur gjatë ditës. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, vecanërisht për  lëkurën e ndjeshme.

  Përbërësit më të rëndësishëm janë mineralet e pastra .

  I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, gjithashtu dhe lëkurën e ndjeshme.
  Ka një formulë që  fikson makeup-in  dhe e mban  gjatë në fytyrë.

  Paketim fleksibël me një pasqyrë të integruar

  Pesha: 3,5 gram

  Mica, Silica, Zinc stearate, Caprylic/Capric triglyceride, Octyldodecanol, Magnesium stearate, Polymethyl methacrylate, Lauroyl lysine, Phenethyl Alcohol, Caprylyl glycol, [+/-] CI 77492, CI 77491, CI 77499


  Produkte te ngjashme

  Kthehu ne fillim