Krem pudër me mbulim të lehtë
Krem pudër me mbulim të lehtë
Krem pudër me mbulim të lehtë

  Krem pudër me mbulim të lehtë

  Lek 1,500.00
   PERSHKRIMI

   Nuk ka “fytyre të rremë” me këtë fondatine HD! E lehtë në lëkurë, e butë si mëndafsh dhe për një makeup natyral. Kjo fondatinë me teksturë të lehtë jep ndjesinë e një makeup-i natyral dhe nxjerr në pah versionin tuaj më të mirë. Përdoret për  lëkure normale dhe të thatë. Gjithashtu ka veti hidratuese për të pasur  një lekurë sa më të butë.

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim