Pudër Kremoze GIZZENE + 3 Lapsa Buzësh DHURATË

  Pudër Kremoze GIZZENE + 3 Lapsa Buzësh DHURATË

  Lek 1,000.00 Lek 1,900.00
   PERSHKRIMI

   Pudër Kremoze

   Pudra kremoze është një zgjedhje e mirë për lëkurë të thatë ose të maturuar. Siguron një mbulim mesatar dhe të plotë duke ndihmuar lëkurën të duket e butë dhe e mëndafshtë. 

    3 Lapsa Buzësh DHURATË

   Një laps buzësh i dizenjuar për të nxjerrë në pah konturin e buzëve.
   Theksoni konturin dhe hijen natyrale të buzëve. Duke shfaqur një strukturë të butë  ky laps  buzësh mund të aplikohet pa probleme mbi buzët, dhe mbetet njëtrajtësisht i përhapur pas aplikimit.

   https://modastikacosmetics.com/products/laps-buzesh-gizzene?_pos=11&_sid=22144187c&_ss=r

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim