Pudër Kremoze - Gizzene
Pudër Kremoze - Gizzene
Pudër Kremoze - Gizzene
Pudër Kremoze - Gizzene
Pudër Kremoze - Gizzene

  Pudër Kremoze - Gizzene

  Lek 999.00
   PERSHKRIMI

   Pudra kremoze është një zgjedhje e mirë për lëkurë të thatë ose të maturuar.

   Siguron një mbulim mesatar dhe të plotë duke ndihmuar lëkurën të duket e butë dhe e mëndafshtë. 

   Kjo fondatinë krem nga Gizzene Paris jep një përfundim natyral sapo aplikohet,është perfekte për përdorim të përditshëm dhe një pamje të kuruar.


   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim