Kontakt: +355 67 60 60 891
 • Sete Makeupi ne ULJE
 • Produktet UMF -40% ULJE
 • Home
 • Prodigious Luminescent Serum
Prodigious Luminescent Serum

Prodigious Luminescent Serum

Lek 3,500.00
  PERSHKRIMI

  Çdo pikë është një thesar me vitamina dhe minerale

  • Ideal për të luftuar rrudhat
  • Për të ndriçuar, ushqyer dhe vepruar me rrudha të thella
  • Efektivitet maksimal falë acidit hialuronik dhe pigmenteve të shkëlqyeshme

  Përdorimi:

  Aplikojeni produktin në zonat që dëshironi ti trajtoni dhe masazhojeni me lëvizje rrethore derisa të përthithet plotësisht.


  Produkte te ngjashme

  Kthehu ne fillim