Kontakt: +355 67 60 60 891
 • Sete Makeupi ne ULJE
 • Produktet UMF -40% ULJE
 • Home
 • Prodigious Helix - Serum
Prodigious Helix - Serum

Prodigious Helix - Serum

Lek 4,500.00
  PERSHKRIMI
  Një eliksir i bukurisë:
  • Trajtim inovativ multifunksional rigjenerues
  • Performon një efekt intensiv hidratimi
  • Stimulon tërheqje të lëkurës
  • Rrit prodhimin e kolagjenit të ri
  • Eleminon njollat kafe
  • I pasur me sekrecion kërmilli të filtruar

  Përdorimi:

  Aplikojeni në fytyrë, qafë dhe dekolte duke e masazhuar derisa të përthithet plotësisht. Për efekt më intensiv, e rekomandojmë që të përdoret bashkë me kremin Prodigious Helix 


  Produkte te ngjashme

  Kthehu ne fillim